advertise
دکتر فهیمه محب‌محمدی
مادر آگاه کودک شاد
مادر آگاه کودک شاد
آموزش کامل مراقبت از نوزاد تا ۶ ماهگی
پس از تولد کودکتان شما با دنیای جدیدی مواجه خواهید شد که هر لحظه آن برای شما پر از ابهام و سوال است. شما نمی دانید چقدر لباس برای کودکتان کافی است؟ آیا کودکتان سیر می شود؟ آیا به شیوه درستی او را حمام می کنید؟ طبق سال ها تجربه کار با نوزاد و تازه مادران این مجموعه آموزشی کامل برای شما طراحی شده تا قبل از تولد کودکتان از ریزترین نکات مهم راجع به دنیای جدید او آگاه باشید، این دوره آموزشی از تغذیه در دوران بارداری برای سلامت جنین تا مهم ترین نکات خرید هر تکه از وسایل سیسمونی را شامل می شود، از شیرد
تغذیه کمکی به روش BLW
تغذیه کمکی به روش BLW
آموزش کامل شروع تغذیه کمکی به روش مستقل یا BLW
در این دوره شما شیوه صحیح شروع غذای کمکی را به شکل اصولی و پله پله آموزش میبینید، وسایل مورد نیاز و آمادگی های لازم برای شروع غذای کمکی، غذاهای مجاز و غیر مجاز، برش های ایمن، بشقاب های غذایی متنوع و سالم متناسب با سن کودک، اصول صحیح غذا دادن در هر سن بر اساس توانمندی های کودک، اتفاقات احتمالی در این مسیر و راهکار مناسب برای هرکدام، برخورد صحیح با عق زدن و خفگی، رسپی های متنوع غذایی، مکمل های مورد نیاز کودک و حتی میزان مورد نیاز غذا و شیر در هر سن سرفصل های اصلی این دوره آموزشی هستند.
تربیت جنسی
تربیت جنسی
هرآنچه یک پدر و مادر باید در مسیر تربیت جنسی صحیح کودک بدانند
تربیت جنسی یکی از مهم ترین و در عین حال چالش برانگیز ترین مراحل فرزند پروری در دنیای امروز است. در این پکیج تمام باید ها و نباید های آموزشی از بدو تولد تا بلوغ را خواهید آموخت. پاسخ صحیح به تمام پرسش های کودک راجع به هویت جنسی خود و دیگران، طریقه تولد انسان و تفاوت انسان ها را بر حسب سن کودک می آموزید و تمام اصول خود مراقبتی کودک و مراقبت از فرزندتان در دنیای امروز را خواهید آموخت.
دقت داشته باشید این دوره در اسپات پلیر بارگذاری شده و پس از خریداری لایسنس آن در اختیار شما قرار میگیرد. لازم است ب
بدغذایی کودکان
بدغذایی کودکان
چگونه بدغذایی و بی اشتهایی کودک را درمان کنیم؟
بدغذایی از بزرگ ترین دغدغه های خانواده های امروزی است. بیشترین علت های بدغذایی رفتاری هستند و با آموزش و اصلاح رفتار به خوبی مدیریت و درمان می شوند.
در این پکیج تک تک رفتارها و مشکلات منجر به بدغذایی کودکان توضیح داده شده و برای هرکدام رفتار صحیح جایگزین به شما ارائه خواهد شد. در این پکیج شما با همه گروه های غذایی آشنا می شوید و آموزش اختصاصی گروه های غذایی به کودک با بازی های بسیار سالم و مفید را یاد خواهید گرفت.
دقت داشته باشید این دوره در اسپات پلیر بارگذاری شده و پس از خریداری لایسنس آن در ا
آموزش جامع خواب
آموزش جامع خواب
یکی از بزرگ ترین سرمایه گذاری ما والدین در دوران کودکی فرزندانمان آموزش خواب مستقل به آن هاست، زیرا خواب مناسب و کافی کودک نه تنها باعث بهبود رشد مغزی او، بهبود تغذیه، بهبود مشکلات رفتاری و بهبود سیستم ایمنی کودک است، بلکه باعث بهتر شدن کیفیت خواب والدین و شادی بیشتر خانواده خواهدشد.
دقت داشته باشید این دوره در اسپات پلیر بارگذاری شده و پس از خریداری لایسنس آن در اختیار شما قرار میگیرد. لازم است برای دیدن دوره اپلیکیشن اسپات پلیر را روی گوشی یا لپ تاپ خود نصب کنید.
در صورتی که پس از اتمام خرید ل
آموزش گرفتن از پوشک
آموزش گرفتن از پوشک
آموزش کامل گرفتن از پوشک فرزندم با شادی و عزت نفس
گرفتن از پوشک یکی از مهم ترین مراحل رشدی و تربیتی کودک است. اشتباه رفتن این مسیر منجر به آسیب های جبران ناپذیری در دوران کودکی و بزرگسالی می شود. در این پکیج به زبان ساده و کاملا کاربردی به شما می آموزیم که چه زمانی کودک شما برای گرفتن پوشک آماده است. به شما بازی ها و قصه های متنوعی برای آماده سازی کودک آموزش می دهیم. مرحله به مرحله مسیر درست از پوشک گرفتن را به شما آموزش می دهیم. و در پایان تمام مشکلات احتمالی در این مسیر و راهکارهای حل مشکلات را با هم مرور خواهیم کرد.