advertise
دکتر فهیمه محب‌محمدی

تربیت جنسی

دکتر فهیمه محب‌محمدی

تربیت جنسی

تربیت جنسی یکی از مهم ترین و در عین حال چالش برانگیز ترین مراحل فرزند پروری در دنیای امروز است. در این پکیج تمام باید ها و نباید های آموزشی از بدو تولد تا بلوغ را خواهید آموخت. پاسخ صحیح به تمام پرسش های کودک راجع به هویت جنسی خود و دیگران، طریقه تولد انسان و تفاوت انسان ها را بر حسب سن کودک می آموز...بیشتر

دکتر فهیمه محب‌محمدی
دکتر فهیمه محب‌محمدی
دکتر فهیمه محب‌محمدی
جمع فاکتور
۵۱۰,۰۰۰تومان
  • توضیحات
  • سرفصل ها
  • سوالات متداول

تربیت جنسی

تربیت جنسی یکی از مهم ترین و در عین حال چالش برانگیز ترین مراحل فرزند پروری در دنیای امروز است. در این پکیج تمام باید ها و نباید های آموزشی از بدو تولد تا بلوغ را خواهید آموخت. پاسخ صحیح به تمام پرسش های کودک راجع به هویت جنسی خود و دیگران، طریقه تولد انسان و تفاوت انسان ها را بر حسب سن کودک می آموزید و تمام اصول خود مراقبتی کودک و مراقبت از فرزندتان در دنیای امروز را خواهید آموخت. اصول مهمی که بخش بزرگی از فرزندپروری و رابطه درست شما با کودک را شکل می دهد و باعث می شود فرزند شما در جامعه امروز توان نه گفتن و دفاع از خود را در بستر خانواده آموخته باشد.

دقت داشته باشید این دوره در اسپات پلیر بارگذاری شده و پس از خریداری لایسنس آن در اختیار شما قرار میگیرد. لازم است برای دیدن دوره اپلیکیشن اسپات پلیر را روی گوشی یا لپ تاپ خود نصب کنید.
در صورتی که پس از اتمام خرید لایسنس برای شما ارسال نشد به تلگرام سایت پیام دهید و کد پیگیری پرداخت خود را برای ما ارسال کنید.

هویت جنسی کودک در سنین مختلف

رفتار و آموزش های متناسب با هویت جنسی در هر سن

بلوغ و نشانه های آن و رفتار صحیح والدین در برخورد با آن

سوالات مختلف کودکان در هر سن و پاسخ صحیح به آن ها

قوانین مهم حمام و اتاق خواب در سنین مختلف

هر آنچه در مسیر فرزند پروری منجر به خود مراقبتی می شود

آموزش توانمندی نه گفتن به کودک

موزش حریم شخصی و دایره امن افراد به کودک

معرفی کتاب های مناسب و آموزش خوانش این کتاب ها برای کودک

قوانین مهم فضای مجازی برای کودکان

این آموزش ها برای چه سنی مناسب است؟

این پکیج از بدو تولد تا سنین بلوغ را در بر دارد بدیهی است هرچه زودتر برای یادگیری اقدام کنید نتیجه بهتری می گیرید ولی حتی اگر فرزند شما در آستانه نوجوانی است این پکیج برای شما مناسب است.

چرا باید چنین مسائلی را به کودک آموزش داد؟

ما قرار نیست مستقیما با کودکمان راجع به مسائل خصوصی صحبت کنیم بلکه هدف ما مراقبت از کودک در مقابل آموزش های غلط در بستر جامعه است، تحقیقات نشان می دهد کودکان ۸۰ درصد از اطلاعات خود را راجع به هویت جنسی و مسائل مربوط به آن در بستر جامعه می آموزند که این گونه آموزش ها همیشه با خطا و آسیب همراه است

آموزش خود مراقبتی به چه معناست؟

بیشترین آسیب و تعرض به کودکان به علت ناآگاهی و عدم توانمندذی کودک ما در مراقبت از خود اتفاق می افتد، متاسفانه خیلی از این عدم توانمندی حال خطاهای تربیتی خود ما هستند، برای مثال ما قدرت نه گفتن کودک را سرکوب می کنیم. در این پکیج راه های تربیتی مهمی برای توانمند کردن کودک در مراقبت از خود ارائه شده است.

این پکیج برای خود کودک مناسب است؟

خیر. این پکیج مناسب والدین است و آموزش مستقیم به خود کودک نیست.