advertise
دکتر فهیمه محب‌محمدی

بدغذایی کودکان

دکتر فهیمه محب‌محمدی

بدغذایی کودکان

بدغذایی از بزرگ ترین دغدغه های خانواده های امروزی است. بیشترین علت های بدغذایی رفتاری هستند و با آموزش و اصلاح رفتار به خوبی مدیریت و درمان می شوند. در این پکیج تک تک رفتارها و مشکلات منجر به بدغذایی کودکان توضیح داده شده و برای هرکدام رفتار صحیح جایگزین به شما ارائه خواهد شد. در این پکیج شما با همه...بیشتر

دکتر فهیمه محب‌محمدی
دکتر فهیمه محب‌محمدی
دکتر فهیمه محب‌محمدی
جمع فاکتور
۶۵۰,۰۰۰تومان
  • توضیحات
  • سرفصل ها
  • سوالات متداول

بدغذایی کودکان

بدغذایی از بزرگ ترین دغدغه های خانواده های امروزی است. بیشترین علت های بدغذایی رفتاری هستند و با آموزش و اصلاح رفتار به خوبی مدیریت و درمان می شوند.
در این پکیج تک تک رفتارها و مشکلات منجر به بدغذایی کودکان توضیح داده شده و برای هرکدام رفتار صحیح جایگزین به شما ارائه خواهد شد. در این پکیج شما با همه گروه های غذایی آشنا می شوید و آموزش اختصاصی گروه های غذایی به کودک با بازی های بسیار سالم و مفید را یاد خواهید گرفت. در این پکیج با انواع داروهای اشتهااور آشنا می شوید و راهکارهای صحیح برای افزایش اشتها را نیز می آموزید.
دقت داشته باشید این دوره در اسپات پلیر بارگذاری شده و پس از خریداری لایسنس آن در اختیار شما قرار میگیرد. لازم است برای دیدن دوره اپلیکیشن اسپات پلیر را روی گوشی یا لپ تاپ خود نصب کنید.
در صورتی که پس از اتمام خرید لایسنس برای شما ارسال نشد به تلگرام سایت پیام دهید و کد پیگیری پرداخت خود را برای ما ارسال کنید.

تعریف بدغذایی

اگر فرزند شما یک گروه غذایی را کامل حذف کرده
اگر بیش از بیست ماده غذایی را نمیخورد
اگر شکل و تنوع غذایی پایینی دارد
اگر نیاز دارد بعد از دوسالگی به او غذا بدهید
اگر نیاز به حواس پرتی دارد
اگر بافت های خاص یا رنگ های خاص را نمیخورد
کودک شما بدغذاست و نیاز به درمان دارد

علت های مهم بدغذایی

باید بدانیم بیشترین بدغذایی علل مختلفی دارد. بیشترین علت بدغذایی اشتباهات رفتاری است و حتی بدغذایی های با علت جسمی نیز با اصلاح رفتاری تا حد زیادی قابل کنترل هستند

وظایف والد و کودک در غذا خوردن

یکی از مهم ترین مشکلات منجر به بدغذایی کودکان جابجایی نقش والد و کودک است که در این پکیج به طور کامل برای جایگذاری صحیح نقش والد و کودک آموزش خواهید دید.

اصول درست غذاخوردن و قوانین سفره

شاید ما به عنوان والد ندانیم که کودکان ما به شدت آموزش پذیر هستند و باید اصول صحیح غذا خوردن را نیز با رفتار صحیح ما بیاموزند و با همین آموزش صحیح بخشی از بدغذایی قابل حل است.

راهکارهای مهم برای پیشگیری و درمان بدغذایی

در این بخش راهکارهای عملی و پله پله برای جایگزینی رفتارهای اشتباه و نهادینه کردن رفتارهای صحیح داده خواهد شد.

بازی های موثر در بدغذایی

در این بخش با بازی های کاربردی برای گروه های سنی مختلف برای آشنایی با گروه های غذایی و آشتی با غذاهای خاص خواهیم داشت. اکثر کودکان بدغذا با آشنایی و بازی های مختلف به غذاهای ناآشنا تمایل بیشتری پیدا می کنند و با دسته بندی گروه های غذایی تمایل به سالم خواری در آن ها افزایش میابد.

انواع شربت اشتها و راهکارهای افزایش اشتها

اکثر والدین به دنبال راهکاری برای افزایش اشتها در کودکان هستند. انواع شربت اشتها در بازار موجود است و همیشه باعث سردرگمی خانواده ها می شود. با آشنایی دقیق با محتوای این داروها قطعا انتخاب بهتری خواهید داشت.

انواع گروه های غذایی و اهمیت آن ها

اگر شما گروه ها و دسته بندی های مواد غذایی و ویژگی های یک بشقاب غذایی سالم را بشناسید قطعا کودکتان تغذیه بهتر و سالم تری خواهد داشت. خود کودک نیز لازم است گروه ها و دسته بندی های مواد غذایی را بشناسد و بتواند یک بشقاب غذایی سالم را توضیف کند.

تغذیه در افزایش قد

در نهایت به عنوان هدیه این پکیج در مورد تغذیه و اهمیت آن در افزایش قد نیز صحبت خواهیم کرد و غذاهای مفید برای رشد قدی مناسب را پیشنهاد خواهیم داد.